A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська селищна рада
Донецька область, Волноваський район

Новини

ХЛОРУВАННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ВОДОВОДІВ

Волноваське ВУВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу" доводить до відома всіх спо-живачів, що в зв'язку з проведенням щорічної санітарної обробки мереж централізова-ного водопостачання з метою профілактики та попередження гострих кишкових ін-фекцій, керуючись ст.5 Закону України " Про захист населення від інфекційних захворювань " – 28.04.2020 р.,  29.04.2020 р. та  30.04.2020 р.  Покровським РВУ та Волноваським ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» буде проводитись хлорування магістральних водоводів  Великоанадольська фільтрувальна станція – Новотроїцьке, Великоанадольська фільтрувально станція – Волноваха та системи централізованого водопостачання м. Волноваха, смт. Новотроїцьке, смт. Ольгінка, сел. Ближнє, с. Стрі-тенка, с. Польне, с. Лісне, с. Діанівка, сел. Графське, с. Зелений Гай.

13:36 24.04.2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З метою мінімізації поширення коронавірусу COVID-19, відповідно Протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, скасовано до особливого розпорядження проведення прийому громадян в  усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

11:59 19.03.2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З метою мінімізації ризиків поширення коронавірусу, враховуючи рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,розпорядженням селищного голови від 13 березня 2020 року запроваджено тимчасове обмеження на проведення масових заходів на території селищної ради. Керівникам закладу культури, закдаду освіти та охорони здоров"я забезпечити належну організацію та посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічного  і протиепідеміологічного режимів, продовжити проведення санітарно- освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної  хвороби, причиненої коронавірусом COVID-19. Прохання до мешканців громади- з розумінням поставитись до заходів та дій влади у ситуації, що склалася, дослухатись до рекомендацій лікарів щодо коронавірусу та зберігати спокій.

11:35 16.03.2020

З НОВИМ РОКОМ

Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб 2020-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться! ГОЛОВА

20:49 03.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора